Siparişinizin 2 gün içerisinde kargoya verilmektedir.

(Dünyayı ve ülkemizi tehdit eden Covid-19 virüs salgını nedeni şirketimizin sadece belirli departmanları çalışmaktadır. Bu yüzden siparişleriniz 1 veya 2 gün gecikmeli olarak kargoya verilebilmektedir. Yaşanan gecikmeleri anlayışla karşılayacağınızı temenni ediyoruz. )

"Hafta sonu ve tatil günlerinde verilen siparişler takip eden ilk iş günü içinde kargoya verilir”.

Siparişleriniz "UPS Kargo" ile size ulaştırılacaktır.

Serpil.com.tr’ den yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz. 100 TL altındaki siparişler için sadece 8 TL kargo ücreti ödersiniz.

Beden, renk, beğenme gibi sebeplerden dolayı cayma hakkının kullanımında sadece ürün bedeli iade edilmektedir. Değişim taleplerinizde anlaşmalı olduğumuz UPS kargoyu tercih etmeniz durumunda ücret ödemezsiniz.

"Siparişlerim" sayfasından siparişlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

"Siparişlerim" sayfasından ilgili siparişinizi görüntüleyip, kullanıcı hesabı menüsünde "Kargom Nerede"linkine tıklayarak sevkiyat durumunuzu görebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildiği anda tarafınıza e-mail ile bilgi geçilecektir.

"Sipariş adresinizi "Hesabım" sayfasında bulunan "Adres Defteri" bölümünden değiştirebilir ya da satın alma işlemi sırasında yeni adresinizi tanımlayabilirsiniz. Bu adres o andan sonraki siparişinizde teslimat adresi olarak çıkacaktır. Sipariş verme işlemi sırasında ilgili sipariş için teslimat adresini değiştirebilirsiniz.

Kargo firması siparişinizi belirtmiş olduğunuz adrese teslim eder. Adresinizde bulunmamanız durumunda paketinizi bir sonraki gün yeniden sevkıyata çıkartır. Tekrardan adresinizde bulunmamanız durumunda 3. gün yeniden dağıtıma çıkartmak için yazılı iznimiz doğrultusunda adresinize teslimatı gerçekleştirir. Aksi halde siparişiniz serpil.com.tr deposuna geri döner.

Kargonuzu mutlaka kargo yetkilisinin yanında açmalı ve içindeki ürünlerin faturanız ile karşılaştırıp aynı olduğundan, paketinizin bozulmamış, yırtılmamış olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Eksik olduğunu fark ettiğiniz kargonuzu bekletmeden firmamıza iade ediniz. İadenizi yaparken mutlaka paket içinden çıkan fatura üzerindeki iade kısmını doldurun. www.serpil.com.tr ‘de "Hesabım” sekmesinden "sipariş detayı” nıza girerek iadenizi tamamlayınız. Aksi takdirde iadeniz kabul edilmeyecektir.

Her sipariş, faturasıyla birlikte kargoya verilir. Resmi faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, şeffaf plastik bir cep poşet içinde size ulaştırılır. Herhangi bir nedenden dolayı, faturanız siparişinizle birlikte gelmediyse kargo yetkilisine fatura talebinizi tekrar iletin. Talep ettiğiniz halde size teslim edilmeyen faturalarınız için tutanak hazırlatın ve bu konuda bizi bilgilendirin. Böylece, en kısa zamanda faturanızın aslı ya da "aslı gibidir” kaşeli bir kopyasını adresinize gönderebiliriz.

Serpil.com.tr’den verdiğiniz siparişler adresinize teslim edildiğinde, kargo teslim fişini imzaladıktan sonra kargo paketini açıp kontrol ediniz. Paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık varsa ya da ürünler hasar görmüş, deforme olmuşsa lütfen kargo görevlisine "Tespit Tutanağı” hazırlatıp bu konuda bizimle iletişime geçin.

Faturanızda yazan ve kargo paketinden çıkan ürün aynı değilse 14 gün içinde tarafımıza başvurabilirsiniz. Başvurunuzun ardından size verilen onay ile hiçbir ücret ödemeden ürünü geri gönderebilirsiniz.

Yeni Hesap Kaydı

Zaten hesabınız var mı?
Giriş yap yada Şifre sıfırla