www.serpil.com.tr adresinden satın aldığınız bir ürünü faturası ile birlikte talebinizi yazarak anlaşmalı olduğumuz "UPS kargo" ile karşı ödemeli olarak geri gönderebilirsiniz..

Satın aldığınız ürünlerin iadesi için hesabım sayfasından İADE butonuna tıklayarak tıklayarak iade etmek istediğiniz ürünü bize bildirebilirsiniz. İade işleminizi tamamladıktan sonra UPS kargo ile ürünü aşağıdaki depo adresimize gönderiniz. UPS kargo firma kodumuz : A700R3

SRP TEKSTİL İNŞ.TUR.İMA.SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş. MEŞRUTİYET MH. EBEKIZI SK. ŞİŞLİPARK NO:14 KAT: -4 OSMANBEY - ŞİŞLİ – İSTANBUL PK. 34363

Tüketici Kanunu'ndaki, "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" maddesine göre, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren ilk on dört (14) gündür

www.serpil.com.tr'den iade talebinde bulunarak gerçekleştirdiğiniz tüm iadelerin kargo masrafları bize aittir. Ancak ürün iadenizi "UPS Kargo" dışında başka bir kargo firmasından yaptığınızda karşı ödeme ile gönderilen ürünler kabul edilmemektedir. Başka bir kargo firması ile iadede bulunmak istediğinizde kargo masraflarını ödeyip tarafımıza gönderide bulunabilirsiniz.

İadeniz onaylandıktan sonra tüm tutar tarafımızdan bankanıza iade edilir. Ödemenizi taksitli olarak yaptığınızda, iadeniz her ay kartınıza, taksit tutarları kadar artı bakiye olarak yansıyacaktır. Yapılan iadenin kredi kartınıza her ay taksitli olarak yansıması tamamen bankaların süreç ve uygulamalarıyla ilgilidir. Konu hakkında detaylı bilgiyi bankanızdan alabilirsiniz.

Ücret iadesi işlemi sadece sipariş veren kişi üzerine kayıtlı bir banka hesabına, havale/EFT yolu ile gerçekleştirilebilmektedir.

Ürün(ler) orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollamanız gerekmektedir. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 2-5 iş gününü bulmaktadır.<br< Diğer sorularınızı bilgi@serpil.com.tr mail adresine iletebilirsiniz.

Yeni Hesap Kaydı

Zaten hesabınız var mı?
Giriş yap yada Şifre sıfırla